Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore

et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

TEKNOLOGJI

D Livestream

MË SHUMË

  • KRONIK E ZEZË
  • SHOWBIZ
  • KULTURË
  • LOKALE

Arrestohet një i dyshuar për fajde dhe shpërlarje parashë

Policia e Kosovës, konkretisht Njësia për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit në Ferizaj, nga

Arrestohet njëri nga pjesëtarët e bandës së “Llepotës”

Mbrëmë në lagjen Kolovicë të Prishtinës është arrestuar Festim Krasniqi, pjesëtar i grupit të Astrit

Arrestohet zyrtari policor për kontrabandë me mallra.

Në orët e mbrëmjes së djeshme, hetuesit e Inspektoratit Policor të Kosovës kishin pranuar një

“Si po mashtrojnë me foton time?”, Rrëfimi i kosovarit në emër të të cilit kërkohen

Ky është Sabit Gashi nga Suhareka, fotografia e së cilit po keqpërdoret nga disa qytetarë

Konfiskohet një armë në Vushtrri.

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka konfiskuar një armë në fshatin Pestovë të Vushtrrisë.

Ke Ndonje lajm

JENI NË VEND TË NGJARJES, APO DËSHIRONI TA NDANI NDONJË STORIE ME TË TJERËT?

MOTI NE SUHAREKË

MOTI NE KOSOVË

Ju Lutem hiqeni AdBlocker-in

Pasi ta ndaloni bëjeni faqen Refresh.

Close