Radio Vala 98.3 FM

045/049/235300

Adresa

Rr.Avni Rrustemi Shirokë Suharekë

Defileu i përbashkët i Festarit 2019!

Kulturë  |  E Premte - 27 Shtator, 2019  |  251 Lexime

Festari 2019- Dita e pestë


Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës z.Ramush Haradinaj, kryetari i Komunës së Suharekës, z.Bali Muharremaj, kandidatët për deputet, ekzekutivi i Komunës dhe zyrtarë tjerë kanë parakaluar.

Rrugës kryesore të qytetit. Së bashku me anën zyrtare kanë parakaluar edhe Shoqëri të ndryshme kulturore, sportistë, fermerë, aktivistë si dhe nxënës dhe grupe të ndryshme të shkollave të Komunës.

© RADIO VALA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Defileu i përbashkët i Festarit 2019!

Reklamë

Komentet

Kulturë

Marketingu

Politikë

Ekonomi

Kulturë

Sport

Opinione

Sociale

Showbiz

Argëtim