Radio Vala 98.3 FM

045/049/235300

Adresa

Rr.Avni Rrustemi Shirokë Suharekë

Një herë me AAK, tani Nora Istrefi në përkrahje të PDK-së!

ShowBiz  |  E Martë - 24 Shtator, 2019  |  343 Lexime

Nora Istrefi duket se ka ndërruar përkrahjen e saj për këto zgjedhje të parakohshme.

Këngëtarja Nora Istrefi ka postuar një fotografi me këngëtaren Eliza Hoxha, duke shkruar edhe numrat e partisë së saj dhe numrin e saj si kandidate për deputete me PDK. 
 
E kjo nuk është hera e parë që Nora ka shprehur simpatinë e saj për PDK-në.

Megjithatë, Nora pak javë më parë ka befasuar me një fotografi që ka postuar, ku shihej në një darkë me zyrtarin e AAK-së, Besnik Tahirin. 
 
Pas këtyre postimeve, nuk po dihet se kujt do t’i japë votën Nora me të vërtetë.

Një herë me AAK, tani Nora Istrefi në përkrahje të PDK-së!

Reklamë

Komentet

ShowBiz

Marketingu

Politikë

Ekonomi

Kulturë

Sport

Opinione

Sociale

Showbiz

Argëtim