Radio Vala 98.3 FM

045/049/235300

Adresa

Rr.Avni Rrustemi Shirokë Suharekë

Ledri Vula ‘godet’ vajzat me këtë fotografi!

ShowBiz  |  E Diele - 22 Shtator, 2019  |  289 Lexime
Reperi Ledri Vula njihet si një nga reperët më të suksesshëm dhe më të kërkuar shqiptar.

Ai këtë sezon verorë ka qenë tejet i angazhuar me koncerte dhe me publikimin e projekteve të reja muzikore.

Ledri njihet edhe si një ‘pikë e dobët’ për femrat dhe është tejet i ndjekur nëpër rrjetet sociale.

Së fundmi ai e ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram duke buzëqeshur, e që menjëherë është pëlqyer nga fansat.

Kujtojmë që hitet e kësaj vere nga Ledri ishin : “Rio”, “Kiss Kiss”, “MEM” , “M’ke harru”.
Ledri Vula ‘godet’ vajzat me këtë fotografi!

Reklamë

Komentet

ShowBiz

Marketingu

Politikë

Ekonomi

Kulturë

Sport

Opinione

Sociale

Showbiz

Argëtim