Radio Vala 98.3 FM

045/049/235300

Adresa

Rr.Avni Rrustemi Shirokë Suharekë

Ish-Kryetari i Nismas për Disapor Ajet Zmajlaj kalon në PDK!

Politikë  |  E Premte - 20 Shtator, 2019  |  245 Lexime
Ajet Zmajlaj nga fshati Gelancë si dhe Ish-Kryetari i Nismas Socialdemokrate  për Disapor kalon në PDK-në në Suharekë.

Kështu ka njoftuar PDK-në Suharekë si dhe Ajet Zmajlaj në llogarin e tijë në Facebook:
 
 
Ish-Kryetari i Nismas për Disapor Ajet Zmajlaj kalon në PDK!

Reklamë

Komentet

Politikë

Marketingu

Politikë

Ekonomi

Kulturë

Sport

Opinione

Sociale

Showbiz

Argëtim