Radio Vala 98.3 FM

045/049/235300

Adresa

Rr.Avni Rrustemi Shirokë Suharekë

 

Vdes një anëtar i PDK-së

Kronikë e zezë  |  E Martë - 10 Shtator, 2019  |  807 Lexime

Isa Breznica, anëtar i Kryesisë të Partisë Demokratike të Kosovës në degën e Fushë Kosovës, ka ndërruar jetë.

 

Këtë e ka bërë të ditur kryetari i kësaj partie, Kadri Veseli, përmes një postimi në Facebook.

“Me dhimbje mora lajmin për ndarjen nga jeta të Isa Breznicës, atdhetarit të dalluar, aktivistit të përkushtuar dhe anëtarit të Kryesisë në Degën e PDK-së në Fushë Kosovë. Do ta kujtojmë gjithmonë me respekt e mirënjohje për kontributin e tij të dalluar qytetar për PDK-në dhe vendin. Ngushëllime familjes, miqve dhe gjithë atyre që patën mundësinë dhe nderin ta njohin Isën”, ka shkruar Veseli.

Vdes një anëtar i PDK-së

Reklamë

Komentet

Kronikë e zezë

 

Marketingu

 

Politikë

Ekonomi

Kulturë

Sport

Opinione

Sociale

Showbiz

Argëtim