Radio Vala 98.3 FM

045/049/235300

Adresa

Rr.Avni Rrustemi Shirokë Suharekë

Gramos Shabani vjen me " Për veti po m'bon"

ShowBiz  |  E Hëne - 29 Korrik, 2019  |  303 Lexime
Gramos Shabani këngëtari i mirënjohur nga Mitrovica ka sjellur gjatë vikendit këngën e tij të re "Për veti po m'bon".Një këngë ritmike e cila pa dyshim do të jetë hit veror.

Tekstin muzikën dhe orkestrimin e ksaj kënge e ka bërë Granit Gashi,ndërsa për videoklipin është kujdesur KeshMedia.

Gramos Shabani vjen me " Për veti po m'bon"

Reklamë

Komentet

ShowBiz

Marketingu

Politikë

Ekonomi

Kulturë

Sport

Opinione

Sociale

Showbiz

Argëtim