Radio Vala 98.3 FM

045/049/235300

Adresa

Rr.Avni Rrustemi Shirokë Suharekë

 

Më në fund, e shumëpritura Leonora vjen me këngë të re!

ShowBiz  |  E Enjte - 11 Korrik, 2019  |  571 Lexime

Mungesa e saj u vërejt dukshëm në skenën muzikore.

Por fatmirësisht, këtë heshtje këngëtarja e njohur e ka mbuluar me aktivitetin e saj në rrjete sociale.

Gjithmonë duke u shfaqur në vende të ndryshme, me stilin dhe elegancën që nuk i mungojnë asnjëherë. 
Pas një periudhe, Leonora Jakupi është kthyer fuqishëm në skenë e cila ka paralajmëruar që nesër do ta publikojë këngën “A m’ke harru”. 
 
 

Një titull që zgjon kureshtje të madhe, ia ka dedikuar dikujt apo çfarë përmban në realitet.

Pa dyshim, ky do të jetë një projekt i rëndësishëm nga këngëtarja.

Më në fund, e shumëpritura Leonora vjen me këngë të re!

Reklamë

Komentet

ShowBiz

 

Marketingu

 

Politikë

Ekonomi

Kulturë

Sport

Opinione

Sociale

Showbiz

Argëtim