Radio Vala 98.3 FM

045/049/235300

Adresa

Rr.Avni Rrustemi Shirokë Suharekë

 

Shkurte Fejza pritet ta këndoj “Jo nuk ndahet Mitrovica” në koncertin e Unikkatilit!

ShowBiz  |  E Hëne - 8 Korrik, 2019  |  279 Lexime
Me datën 27 korrik në qytetin e Mitrovicës saktësisht do të performojë reperi shqiptar i njohur si Unikkatil.

Ai në paralajmërimin që e ka bërë ka deklaruar se : “Me rastin e ribashkimit të Mitrovicës, me 27 korrik është e vërtetë që do të jem prezent”

Ndërsa pjesë e këtij koncerti pritet të jetë edhe këngëtaren e muzikës popullore Shkurte Fejza. 

E kontaktuar nga Indeksonline, këngëtarja ka thënë se me dëshirë të madhe do të jetë pjesë e këtij koncerti. 

Kur u pyet se a do ta performojë këngën ‘Jo nuk ndahet Mitrovica’, ajo tha: “Po patjetër”.

Pritet që me datën 27 korrik Mitrovica të mbulohet ‘Kuq e Zi’ dhe atmosfera sigurisht se do të jetë elektrizuese.
Shkurte Fejza pritet ta këndoj “Jo nuk ndahet Mitrovica” në koncertin e Unikkatilit!

Reklamë

Komentet

ShowBiz

 

Marketingu

 

Politikë

Ekonomi

Kulturë

Sport

Opinione

Sociale

Showbiz

Argëtim