Radio Vala 98.3 FM

045/049/235300

Adresa

Rr.Avni Rrustemi Shirokë Suharekë

 

Në mendjen e çdo artisti kemi një kryevepër!

Kulturë  |  E Martë - 11 Qershor, 2019  |  807 Lexime
Rilind Morina, nga Suhareka, nje artist vertete i mrekullueshem dhe me talent te rralle ka realizuar portretin e ish - presidentit te SHBA-se Bill Clinton.

Ky e beri gjithe kete portret vetem me nje leter te thjeshte dhe me stilolaps!
Me ane te kesaj portreti ka shpreh mirenjohjen qe ka per Bill Clinton dhe per te mirat qe ai ka bere per Kosoven.

Radio Vala, e pergezon per punen qe ka bere dhe i uron suksese ne vazhdim! 


Në mendjen e çdo artisti kemi një kryevepër!

Reklamë

Komentet

Kulturë

 

Marketingu

 

Politikë

Ekonomi

Kulturë

Sport

Opinione

Sociale

Showbiz

Argëtim