Radio Vala 98.3 FM

045/049/235300

Adresa

Rr.Avni Rrustemi Shirokë Suharekë

 

Tayna tregohet humanitare, dhuron ushqime për familjet në nevojë!

ShowBiz  |  E Premte - 24 Maj, 2019  |  271 Lexime

Rep-artistja, Tayna me rastin e muajit të shenjtë të Ramazanit, ka vendosur të iu ndihmoj familjeve në nevojë.

Ajo ka mbushur qeset me ushqim dhe ua ka dhuruar të familjeve të varfëra.

Tayna ka publikuar një fotografi në Instastory nga bagazhi i veturës së saj të mbushur me ushqime të ndryshme.

“Bamirësia më e mirë është ajo që jepet për Ramazan”, kishte shkruar rep-artistja në fotografinë e publikuar.

Ndërsa, në karrierën profesionale Tayna po vazhdon të jetë tejet aktive me koncerte e projekte të shumta muzikore. 
 

https://indeksonline.net

Tayna tregohet humanitare, dhuron ushqime për familjet në nevojë!

Reklamë

Komentet

ShowBiz

 

Marketingu

 

Politikë

Ekonomi

Kulturë

Sport

Opinione

Sociale

Showbiz

Argëtim