Radio Vala 98.3 FM

045/049/235300

Adresa

Rr.Avni Rrustemi Shirokë Suharekë

 

Kryetari i Degës së PDK-së në Therandë z. Ramë Vataj sot qëndroi në Studençan!

Politikë  |  E Enjte - 23 Maj, 2019  |  699 Lexime
Kryetari i Degës së PDK-së në Therandë z. Ramë Vataj sot qëndroi në Studençan. Së bashku me asambleistin nga ky fshat z.Rilind Krasniqi dhe anëtarë të Kryesisë së Nëndegës shikuan një ndeshje futbolli, që u zhvillua në kuadër të turnirit sportiv që po mbahet për nder të Ditës së Dëshmorëve të Studençanit.
Kryetari i Degës së PDK-së në Therandë z. Ramë Vataj sot qëndroi në Studençan!

Reklamë

Komentet

Politikë

 

Marketingu

 

Politikë

Ekonomi

Kulturë

Sport

Opinione

Sociale

Showbiz

Argëtim