Radio Vala 98.3 FM

045/049/235300

Adresa

Rr.Avni Rrustemi Shirokë Suharekë

 

40 vjeçarja që u martua me veten: Dashuria e vetes është po aq e rëndësishme sa edhe dashuria romantike!

Kuriozitete  |  E Enjte - 23 Maj, 2019  |  175 Lexime

Në vitin 2015 ajo u martua me veten, ndërsa ajo tani vendosi të rizotohet sërish.

40 vjeçarja, Sophie Tanner e festoi katër vjetorin e martesës së saj me një paradë në qendër të qytetit të Brighton-it duke kërcyer një valle koreografie me hitin “Greatest Showman’ This is Me!

Sophie beson se duhet të festohet njësoj si edhe ata që janë në një lidhje dashurie. Madje sipas saj martesa me vetën ka përparsi sepse nuk divorcohesh asnjëherë, përcjellë Indeksonline.

Ajo është martuar para familjes dhe miqve ka theksuar besimin e saj se “dashuria e vetes është po aq e rëndësishme sa edhe dashuria romantike”./Indeksonline/
40 vjeçarja që u martua me veten: Dashuria e vetes është po aq e rëndësishme sa edhe dashuria romantike!

Reklamë

Komentet

Kuriozitete

 

Marketingu

 

Politikë

Ekonomi

Kulturë

Sport

Opinione

Sociale

Showbiz

Argëtim