Radio Vala 98.3 FM

045/049/235300

Adresa

Rr.Avni Rrustemi Shirokë Suharekë

 

Një natë e paharrueshme e mbajtur nga ambasada e Shqipërisë në Kosovë!!!

Kulturë  |  E Diele - 19 Maj, 2019  |  171 Lexime

Mbrëmë, ambasada e Shqipërisë mblodhi në resortin turistik "Amazona" 200 gra nga Shqipëria, të martuara në Kosovë.
Ato ishin të shoqëruar nga bashkëshortet e tyre.

Kujtimet e tyre nga jeta në Kosovë, atmosfera festive e bandës muzikore të Tiranës "Fanfara" si dhe e këngëtarëve të talentuar Hysni Zela dhe Enkelejda Arifi e bënë të paharrueshme këtë mbrëmje.Një natë e paharrueshme e mbajtur nga ambasada e Shqipërisë në Kosovë!!!

Reklamë

Komentet

Kulturë

 

Marketingu

 

Politikë

Ekonomi

Kulturë

Sport

Opinione

Sociale

Showbiz

Argëtim