Radio Vala 98.3 FM

045/049/235300

Adresa

Rr.Avni Rrustemi Shirokë Suharekë

 

Klubi Puma - Në garën Ndërkombëtare të Taekwondo-së!!!

Sport  |  E Shtune - 18 Maj, 2019  |  157 Lexime
Klubi Puma, sot me datë 18.05.2019 mori pjesë në garën Ndërkombëtare të Taekwondo-së e quajtur "Podgorica Open 2019" në Podgoricë të Malit të Zi.
Ata edhe pa ndihmën e trajnerit i cili gjindet në Botror në Manchester të Anglisht, arritën të rrëmbejnë 3 medalje të vendit të 2-të. 

 
1. Leutrim Kadrija vendi 2-të 
2.Andi Fetaj vendi i 2-të 
3.Selman Zenelaj vendi i 2-të 


Radio Vala ju uron sukses të pafund Trajnerit Valmir Fetiut dhe gjithë ekipit!
Klubi Puma - Në garën Ndërkombëtare të Taekwondo-së!!!

Reklamë

Komentet

Sport

 

Marketingu

 

Politikë

Ekonomi

Kulturë

Sport

Opinione

Sociale

Showbiz

Argëtim