Radio Vala 98.3 FM

045/049/235300

Adresa

Rr.Avni Rrustemi Shirokë Suharekë

 

Edhe Tuna në kërkim të Ariut të Prizrenit!

ShowBiz  |  E Martë - 14 Maj, 2019  |  414 Lexime

Ariu i Prizrenit është bërë kryetitull i mediave dhe tejet i komentuar në rrjete sociale.

Madje edhe këngëtarja shqiptare, Tuna nuk la pa u marrë pak me këtë temë.
Ajo ka postuar në llogarinë e saj Instagram një fotografi, ku duket tejet e ëmbël, teksa ka shkruar: Ku o arusha?! 
  
Ndryshe, Tuna po vazhdon ta shijojë suksesin e albumit “Fortuna” i cili u mirëprit mjaftë mirë nga adhuruesit e saj dhe audienca. 

https://indeksonline.net

Edhe Tuna në kërkim të Ariut të Prizrenit!

Reklamë

Komentet

ShowBiz

 

Marketingu

 

Politikë

Ekonomi

Kulturë

Sport

Opinione

Sociale

Showbiz

Argëtim