Radio Vala 98.3 FM

045/049/235300

Adresa

Rr.Avni Rrustemi Shirokë Suharekë

 

Bujar Gollopeni - KOBA Shume Urime per Ty!

Sociale  |  E Hëne - 13 Maj, 2019  |  383 Lexime

Bujarin të gjithë e njohim, fjalet jane te paketa që të përshkruajm gjithe atë se cfare kemi për të thene dhe uruar ty! Bujar i dashur të urojëm ditëlindjen, dhe te urojëm përplote dashuri dhe lumturi në jeten tënde, pasi qe je njëri ndër personat më të veqant dhe më të dashur në qytetin ton prandaj ti e meriton, dhe këte e themi nga thellsia e zemres!
Shume Urime për Ty dhe Shume Faleminderit per dashurin që i dhuron qytetit ton! Te Duam Shume BUJAR!

Stafi i Radio Vala 
Suharekë


Stafi i Radio Vala 
Suharekë

Bujar Gollopeni - KOBA Shume Urime per Ty!

Reklamë

Komentet

Sociale

 

Marketingu

 

Politikë

Ekonomi

Kulturë

Sport

Opinione

Sociale

Showbiz

Argëtim