Radio Vala 98.3 FM

045/049/235300

Adresa

Rr.Avni Rrustemi Shirokë Suharekë

 

FT | KEK-u / FC Ballkani 0-3

Sport  |  E Diele - 5 Maj, 2019  |  411 Lexime

FC Keku vs FC Ballkani  ishte ndeshja  e IPKO SUPERLIGA - Java XXX - të , ku FC Ballkani shenoj fitore me rezultat: 0- 3 , golashenues ishin Jetmir Topalli me 2 gola dhe Aldin Adzovic me 1 golë.
Kështu ka njoftuar FC Ballkani në faqen e sajë zyrtare në Facebook:Radio Vala 

FT | KEK-u / FC Ballkani 0-3

Reklamë

Komentet

Sport

 

Marketingu

 

Politikë

Ekonomi

Kulturë

Sport

Opinione

Sociale

Showbiz

Argëtim