Radio Vala 98.3 FM

045/049/235300

Adresa

Rr.Avni Rrustemi Shirokë Suharekë

 

Lirohet edhe profesori për rastin e“Vajzës nga Drenasi”

Kronikë e zezë  |  E Premte - 3 Maj, 2019  |  263 Lexime
Profesori i dyshuar për ngacmim seksual në rastin e “Vajzës nga Drenasi”, Shkëlzen.Xh është liruar nga paraburgimi.

Kjo vjen pas lirimit të policit Vesel Veseli i cili ishte po ashtu i akuzuar për të njëjtin rast.

Për Indeksonline, prokurori Imer Beka konfirmoi lirimin e të dy të dyshuarave.

Rreth këtij rasti janë duke u ndjekur penalisht edhe një avokat dhe doktor./Indeksonline/
Lirohet edhe profesori për rastin e“Vajzës nga Drenasi”

Reklamë

Komentet

Kronikë e zezë

 

Marketingu

 

Politikë

Ekonomi

Kulturë

Sport

Opinione

Sociale

Showbiz

Argëtim