Radio Vala 98.3 FM

045/049/235300

Adresa

Rr.Avni Rrustemi Shirokë Suharekë

Kush shkoi të takonte Berishën pas 'Opinion'

Opinione  |  E Premte - 5 Tetor, 2018  |  99 Lexime

Bëhet fjalë për minatorin nga Bulqiza të cilin Blendi Fevziu, e ka takuar në emisionin ‘Dua të të bëj të lumtur’, i cili i shprehu dëshirën  këtij të fundit që kur Berisha të ishte në ‘Opinion’ ai të vinte dhe ta takonte.

Ramazani  ka ardhur në studion e ‘Opinion’ dhe në fund të emisionit është përshëndetur me ish kryeministrin Berisha dhe ka realizuar me të një fotografi.


Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com
Kush shkoi të takonte Berishën pas 'Opinion'

Reklamë

Komentet

Opinione

 

Marketingu

Politikë

Ekonomi

Kulturë

Sport

Showbiz

Argëtim