Radio Vala 98.3 FM

045/049/235300

Adresa

Rr.Avni Rrustemi Shirokë Suharekë

 

JUNIORËT e Ballkanit - Kampion të Ligës se Parë!!!

Sport  |  E Martë - 23 Prill, 2019  |  457 Lexime

Juniorët e skuadrës të Ballkanit, sot pas fitores kundër juniorëve të FC Kek-ut me rezultat 1 me 3, zyrtarisht janë kampion në këtë kategori në Ligën e parë, dhe janë inkuadruar edhe në Superligë.

Djersa e derdhur dhe sakrifica e bërë gjatë tërë edicionit garues nga vetë futbollistët dhe stafi teknik të udhëhequr nga traineri Edon Gashi përveq se solli rezultat, ka bërë krenar të gjithë drejtuesit e klubit, dhe të gjithë dashamirët e futbollit në Therandë.

Radio Vala, ju përgëzon për suksesin e arritur dhe ju urojmë që të këni rezultat të arrini edhe në Superligë!!

JUNIORËT e Ballkanit - Kampion të Ligës se Parë!!!

Reklamë

Komentet

Sport

 

Marketingu

 

Politikë

Ekonomi

Kulturë

Sport

Opinione

Sociale

Showbiz

Argëtim