Radio Vala 98.3 FM

045/049/235300

Adresa

Rr.Avni Rrustemi Shirokë Suharekë

Kryeministri i Kosovës, z.Ramush Haradinaj, neser viziton Suhareken

Politikë  |  E Enjte - 4 Tetor, 2018  |  147 Lexime
Kryeministri i Kosovës, z.Ramush  Haradinaj, së bashku me Ministrinë Lekaj, nesër ( 05.10.2018 ) merr pjesë në përurimin e disa objekteve në Komunën e Suharekës.
Agjenda:
Ora 14:00- Prtja e Kryeministrit  Haradinaj dhe Ministrit Lekaj në  Zyrën e Kryetarit 
Ora 14:20- Përurimi i Shtigjeve te ecjes ( te parku i dëshmorëve – Suharekë )
Ora 15:00 Përurimi i perfundimit të  Rrugës kryesore në Shirokë
Ora  15:45- 17:00 Fillimi i Punimeve në Rrugën Delloc- Shterpc
Kryeministri i Kosovës, z.Ramush Haradinaj, neser viziton Suhareken

Reklamë

Komentet

Politikë

 

Marketingu

Politikë

Ekonomi

Kulturë

Sport

Showbiz

Argëtim