Radio Vala 98.3 FM

045/049/235300

Adresa

Rr.Avni Rrustemi Shirokë Suharekë

Serbja këndon këngën e Remzie Osmanit, Salvini bën simbolin e Shqiponjës!

ShowBiz  |  E Shtune - 13 Prill, 2019  |  453 Lexime

Shumë fëmijë janë filmuar nga prindërit e tyre, duke kërcyer me siglën hyrëse dhe baletin e emisionit “Stop”.

Një qytetare serbe është filmuar në automjetin e saj, duke kënduar këngën e Remzie Osmanit.

Zëvendëskryeministri dhe ministri i Brendshëm italian Matteo Salvini është shfaqur në një foto duke bërë shenjën e shqiponjës.

Por, a e ka parë Remzia këtë video apo jo? Si do të reagojë kur ta sheh nëse se ka parë?

Me të vërtetë gjeste për tu habitur. 
 https://kosovarja-ks.com

Serbja këndon këngën e Remzie Osmanit, Salvini bën simbolin e Shqiponjës!

Reklamë

Komentet

ShowBiz

 

Marketingu

 

Politikë

Ekonomi

Kulturë

Sport

Opinione

Sociale

Showbiz

Argëtim