Radio Vala 98.3 FM

045/049/235300

Adresa

Rr.Avni Rrustemi Shirokë Suharekë

AFK Borea 72- 143 Golden Eagle Ylli!

Sport  |  E Shtune - 13 Prill, 2019  |  229 Lexime
AFK Borea 72- 143 Golden Eagle Ylli Kjo ishte ndeshja e fundit e pjeses se rregullt te Superliges se Kosoves ne Basketboll, jemi ne vendin e dyte me 20 fitore dhe 8 humbje, njeherit kjo eshte renditja me e larte ne tabele qe nga paslufta. Klubi shfrytezon rastin me i falenderu te gjith ata qe pa u ndalur kan ndihmuar per keto rezultate. Ne playoff do te takohemi me fituesin e ndeshjes ne mes te Rahovecit dhe vendit te 6 ne tabele per skemen, datat dhe informata tjera do te ju njoftojme ne ditet me vazhdim.
AFK Borea 72- 143 Golden Eagle Ylli!

Reklamë

Komentet

Sport

 

Marketingu

 

Politikë

Ekonomi

Kulturë

Sport

Opinione

Sociale

Showbiz

Argëtim