Radio Vala 98.3 FM

045/049/235300

Adresa

Rr.Avni Rrustemi Shirokë Suharekë

“Dashnija ime”, kënga më e re e Sabri Fejzullahut!

ShowBiz  |  E Premte - 12 Prill, 2019  |  617 Lexime

Sabri Fejzullahu pavarësisht viteve nuk ka të ndalur duke sjell këngë të reja

Sabri Fejzullahu ka dhënë premier këngën e tij më të re, “Dashnija e ime”, një këngë që e ka lansuar sonte.

Kënga është një këngë më ritmike, e stilit të Sabriut derisa është punuar nga Orkenc Hyka me tekst dhe muzikë, kurse tekstin e ka shkruar Petro Xhori.

Sabriu nuk është ndalur këtë vit dhe ka të realizuara disa këngë të cilat janë pritur shumë mirë nga publiku dhe fansat e tij.  

“Dashnija ime”, kënga më e re e Sabri Fejzullahut!

Reklamë

Komentet

ShowBiz

 

Marketingu

 

Politikë

Ekonomi

Kulturë

Sport

Opinione

Sociale

Showbiz

Argëtim