Radio Vala 98.3 FM

045/049/235300

Adresa

Rr.Avni Rrustemi Shirokë Suharekë

Edhe një shtëpi po ndërtohet në Budakovë

Sociale  |  E Enjte - 4 Tetor, 2018  |  137 Lexime

Kryetari i Komunës së Suharekës z.Bali Muharremaj, së bashku me aktivistin, humanist z.Halil Kastrati, kanë shkuar në fshatin Budakovë për të filluar ndërtimin e një shtëpie për një familje. Kryetari Muharremaj në profilin e tij në facebook ka shkruar: "Falenderimi i takon Halil Kastratit dhe Shoqatës bamirese "Jetimat e Ballkanit" e cila në bashkëpunim me ne po realizon ndërtimin e një shtëpie tjetër në Budakovë".

"Vullneti për të ndihmuar na udhëheq që të bashkpunojmë për ata që kanë nevojë".

 
Edhe një shtëpi po ndërtohet në Budakovë

Reklamë

Komentet

Sociale

 

Marketingu

Politikë

Ekonomi

Kulturë

Sport

Showbiz

Argëtim