Radio Vala 98.3 FM

045/049/235300

Adresa

Rr.Avni Rrustemi Shirokë Suharekë

Lajmet e fundit

Kulturë
E martë - 15 Tetor, 2019
Sociale
E martë - 15 Tetor, 2019
Kuriozitete
E martë - 15 Tetor, 2019

Marketing

 

Si të raportoni?

Radio Vala ofron

mundësinë për të gjithë qytetarët e Suharekës që të raportojnë rastet e korrupsionit, krimit të organizuar, mashtrimit, konfliktit të interesit si dhe të gjitha rastet e tjera të keqpërdorimit të pozitës zyrtare, neglizhencës, mospunës, rrezikimit të të drejtave të qytetarëve të Suharekës

Direkt në :

Viber / Whatsapp +383 49 128 198 ( Foto e Video )

Email : radio.radiovala@gmail.com

Facebook : Radio Vala

Politikë

Ekonomi

Kulturë

Sport

Opinione

Sociale

Showbiz

Argëtim

Marketingu

Shiko të gjitha lajmet

ABUNOHU NE KANALIN TONË ZYRTAR NË YOUTUBE KLIKO KËTU

Moti në Suharekë